Služby

Profesionální přístup a Vaše spokojenost je naší hlavní prioritou. Výsledkem naší práce je spokojený zákazník, který přenechal veškerou starost o své daně a účetnictví nám. Nabízíme Vám správně a bezchybně vedené účetnictví v souladu s platnou účetní a daňovou legislativou.

 

Účetnictví

Jsme připraveni Vám poskytnout plný servis v oblasti účetní problematiky, stejně jako v dalších oblastech informačního systému Vaší společnosti. Rovněž jsme schopni zajistit a nabídnout služby při zajišťování finančního řízení, likvidací obchodních společností apod.

Daně

Svěřte se do rukou daňových odborníků, kteří Vám nabízejí svoje zkušenosti a znalosti v plné šíři daňové soustavy.

Audit

Zajišťujeme auditorské služby nezávislými auditory s dlouholetou praxí a zkušenostmi v širokém spektru podnikatelských i neziskových činností. Spolupráce auditorů je buď standardní po skončení účetního období, nebo průběžná po celé zdaňovací období.

Právní služby

Spolupracujeme s renomovanou českou advokátní kanceláří se silným personálním obsazením. Tím je pro naše klienty zajištěn přístup k širokému spektru právních služeb nejen v oblasti obchodního práva, pracovního práva a správy pohledávek, ale i v oblasti občanského práva, rodinného práva i práva trestního.

Společné sídlo daňové a právní kanceláře zvyšuje celkový komfort poskytování komplexních služeb pro naše klienty pod jednou střechou.